Press "Enter" to skip to content

Osmanlı Mutfak Sözlüğü

Osmanlı Mutfak Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Doç. Dr. Müdriye Yıldız Bıçakçı tarafından kaleme alınan ve KİTAP YAYINEVİ türünde yayınlanan Osmanlı Mutfak Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 184 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Osmanlı Mutfak Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6051050317 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Doç. Dr. Müdriye Yıldız Bıçakçı ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri KİTAP YAYINEVİ yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Osmanlı Mutfak Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Doç. Dr. Müdriye Yıldız Bıçakçı ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Osmanlı Mutfak Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 184 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6051050317
  • Kitap Adı: Osmanlı Mutfak Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Doç. Dr. Müdriye Yıldız Bıçakçı
  • Yayın Evi: KİTAP YAYINEVİ
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 184
  • Baskı No: 1. Baskı

Osmanlı Mutfak Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google