Press "Enter" to skip to content

Osmanlı Türkçesine Giriş

Osmanlı Türkçesine Giriş pdf okumanın tam zamanı. Buğra Ayan tarafından kaleme alınan ve SAY YAYINLARI türünde yayınlanan Osmanlı Türkçesine Giriş pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, Kağıt yılında basılan ve 684 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Osmanlı Türkçesine Giriş bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6050201147 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Buğra Ayan ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri SAY YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Osmanlı Türkçesine Giriş için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Buğra Ayan ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Osmanlı Türkçesine Giriş pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 684 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6050201147
  • Kitap Adı: Osmanlı Türkçesine Giriş
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Buğra Ayan
  • Yayın Evi: SAY YAYINLARI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 684
  • Baskı No: 1. Baskı

Osmanlı Türkçesine Giriş dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google