Press "Enter" to skip to content

Osmanlıca Türkçe Sözlük

Osmanlıca Türkçe Sözlük pdf okumanın tam zamanı. Gencay Zavotçu tarafından kaleme alınan ve KİTAP DÜNYASI türünde yayınlanan Osmanlıca Türkçe Sözlük pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2009-01-01 yılında basılan ve 808 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Osmanlıca Türkçe Sözlük bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6053512141 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Gencay Zavotçu ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri KİTAP DÜNYASI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 7. Baskı. 2009-01-01 yılında yayınlanan Osmanlıca Türkçe Sözlük için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Gencay Zavotçu ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Osmanlıca Türkçe Sözlük pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 808 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6053512141
  • Kitap Adı: Osmanlıca Türkçe Sözlük
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Gencay Zavotçu
  • Yayın Evi: KİTAP DÜNYASI
  • Basım Yılı: 2009-01-01
  • Sayfa Sayısı: 808
  • Baskı No: 7. Baskı

Osmanlıca Türkçe Sözlük dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google