Press "Enter" to skip to content

Osmanlı’dan Günümüze Uygulanan Vergi Türleri Sözlüğü

Osmanlı’dan Günümüze Uygulanan Vergi Türleri Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Kollektif tarafından kaleme alınan ve DETAY YAYINCILIK türünde yayınlanan Osmanlı’dan Günümüze Uygulanan Vergi Türleri Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2018-01-01 yılında basılan ve 648 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Osmanlı’dan Günümüze Uygulanan Vergi Türleri Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6054650323 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Kollektif ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri DETAY YAYINCILIK yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2018-01-01 yılında yayınlanan Osmanlı’dan Günümüze Uygulanan Vergi Türleri Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Kollektif ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Osmanlı’dan Günümüze Uygulanan Vergi Türleri Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 648 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6054650323
  • Kitap Adı: Osmanlı’dan Günümüze Uygulanan Vergi Türleri Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Kollektif
  • Yayın Evi: DETAY YAYINCILIK
  • Basım Yılı: 2018-01-01
  • Sayfa Sayısı: 648
  • Baskı No: 1. Baskı

Osmanlı’dan Günümüze Uygulanan Vergi Türleri Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google