Press "Enter" to skip to content

Otizimli Beyin

Otizimli Beyin pdf okumanın tam zamanı. Bruce Patton tarafından kaleme alınan ve POZİTİF YAYINLARI türünde yayınlanan Otizimli Beyin pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2018-12-12 yılında basılan ve 240 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Otizimli Beyin bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6054726943 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Bruce Patton ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri POZİTİF YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2018-12-12 yılında yayınlanan Otizimli Beyin için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Bruce Patton ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Otizimli Beyin pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 240 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6054726943
  • Kitap Adı: Otizimli Beyin
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Bruce Patton
  • Yayın Evi: POZİTİF YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2018-12-12
  • Sayfa Sayısı: 240
  • Baskı No: 1. Baskı

Otizimli Beyin dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google