Press "Enter" to skip to content

Özbekçe-Türkçe Sözlük

Özbekçe-Türkçe Sözlük pdf okumanın tam zamanı. Simon Baron-Cohen tarafından kaleme alınan ve TÜRK DÜNYASI VAKFI türünde yayınlanan Özbekçe-Türkçe Sözlük pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2018-09-01 yılında basılan ve 562 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Özbekçe-Türkçe Sözlük bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6054892938 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Simon Baron-Cohen ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri TÜRK DÜNYASI VAKFI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2018-09-01 yılında yayınlanan Özbekçe-Türkçe Sözlük için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Simon Baron-Cohen ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Özbekçe-Türkçe Sözlük pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 562 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6054892938
  • Kitap Adı: Özbekçe-Türkçe Sözlük
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Simon Baron-Cohen
  • Yayın Evi: TÜRK DÜNYASI VAKFI
  • Basım Yılı: 2018-09-01
  • Sayfa Sayısı: 562
  • Baskı No: 1. Baskı

Özbekçe-Türkçe Sözlük dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google