Press "Enter" to skip to content

Özbekistan Türkçesi – Türkiye Türkçesi / Türkiye Türkçesi – Özbekistan Türkçesi Sözlük

Özbekistan Türkçesi – Türkiye Türkçesi / Türkiye Türkçesi – Özbekistan Türkçesi Sözlük pdf okumanın tam zamanı. Prof. Dr. Mehmet Kanar tarafından kaleme alınan ve TÜRK DÜNYASI ARAŞTIRMALARI VAKFI türünde yayınlanan Özbekistan Türkçesi – Türkiye Türkçesi / Türkiye Türkçesi – Özbekistan Türkçesi Sözlük pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2019-11-14 yılında basılan ve 426 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Özbekistan Türkçesi – Türkiye Türkçesi / Türkiye Türkçesi – Özbekistan Türkçesi Sözlük bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6053839699 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Prof. Dr. Mehmet Kanar ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri TÜRK DÜNYASI ARAŞTIRMALARI VAKFI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2019-11-14 yılında yayınlanan Özbekistan Türkçesi – Türkiye Türkçesi / Türkiye Türkçesi – Özbekistan Türkçesi Sözlük için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Prof. Dr. Mehmet Kanar ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Özbekistan Türkçesi – Türkiye Türkçesi / Türkiye Türkçesi – Özbekistan Türkçesi Sözlük pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 426 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6053839699
  • Kitap Adı: Özbekistan Türkçesi – Türkiye Türkçesi / Türkiye Türkçesi – Özbekistan Türkçesi Sözlük
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Prof. Dr. Mehmet Kanar
  • Yayın Evi: TÜRK DÜNYASI ARAŞTIRMALARI VAKFI
  • Basım Yılı: 2019-11-14
  • Sayfa Sayısı: 426
  • Baskı No: 1. Baskı

Özbekistan Türkçesi – Türkiye Türkçesi / Türkiye Türkçesi – Özbekistan Türkçesi Sözlük dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google