Press "Enter" to skip to content

Öztürkçe Kılavuzu

Öztürkçe Kılavuzu pdf okumanın tam zamanı. Prof. Dr. Hasan Akay tarafından kaleme alınan ve ARKADAŞ YAYINLARI türünde yayınlanan Öztürkçe Kılavuzu pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, None yılında basılan ve 560 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Öztürkçe Kılavuzu bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6052966365 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Prof. Dr. Hasan Akay ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri ARKADAŞ YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. None yılında yayınlanan Öztürkçe Kılavuzu için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Prof. Dr. Hasan Akay ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Öztürkçe Kılavuzu pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 560 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6052966365
  • Kitap Adı: Öztürkçe Kılavuzu
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Prof. Dr. Hasan Akay
  • Yayın Evi: ARKADAŞ YAYINLARI
  • Basım Yılı: None
  • Sayfa Sayısı: 560
  • Baskı No: 1. Baskı

Öztürkçe Kılavuzu dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google