Press "Enter" to skip to content

Öztürkçe Sözlük

Öztürkçe Sözlük pdf okumanın tam zamanı. Pelin Akan tarafından kaleme alınan ve ARKADAŞ YAYINLARI türünde yayınlanan Öztürkçe Sözlük pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 278 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Öztürkçe Sözlük bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9753205047 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Pelin Akan ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri ARKADAŞ YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Öztürkçe Sözlük için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Pelin Akan ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Öztürkçe Sözlük pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 278 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9753205047
  • Kitap Adı: Öztürkçe Sözlük
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Pelin Akan
  • Yayın Evi: ARKADAŞ YAYINLARI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 278
  • Baskı No: 1. Baskı

Öztürkçe Sözlük dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google