Press "Enter" to skip to content

Özyürek İmla Kılavuzu

Özyürek İmla Kılavuzu pdf okumanın tam zamanı. Prof. Dr. Tuncer Gülensoy tarafından kaleme alınan ve ÖZYÜREK YAYINEVİ türünde yayınlanan Özyürek İmla Kılavuzu pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2006-01-01 yılında basılan ve 1904 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Özyürek İmla Kılavuzu bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6052056165 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Prof. Dr. Tuncer Gülensoy ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri ÖZYÜREK YAYINEVİ yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 2. Baskı. 2006-01-01 yılında yayınlanan Özyürek İmla Kılavuzu için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Prof. Dr. Tuncer Gülensoy ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Özyürek İmla Kılavuzu pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 1904 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6052056165
  • Kitap Adı: Özyürek İmla Kılavuzu
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Prof. Dr. Tuncer Gülensoy
  • Yayın Evi: ÖZYÜREK YAYINEVİ
  • Basım Yılı: 2006-01-01
  • Sayfa Sayısı: 1904
  • Baskı No: 2. Baskı

Özyürek İmla Kılavuzu dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google