Press "Enter" to skip to content

Pir Sultan Abdal Sözlüğü

Pir Sultan Abdal Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Prof. Dr. Mehmet Kanar tarafından kaleme alınan ve BARIŞ KİTAP BASIM YAYIN türünde yayınlanan Pir Sultan Abdal Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2019-10-21 yılında basılan ve 424 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Pir Sultan Abdal Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6054392858 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Prof. Dr. Mehmet Kanar ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri BARIŞ KİTAP BASIM YAYIN yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2019-10-21 yılında yayınlanan Pir Sultan Abdal Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Prof. Dr. Mehmet Kanar ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Pir Sultan Abdal Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 424 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6054392858
  • Kitap Adı: Pir Sultan Abdal Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Prof. Dr. Mehmet Kanar
  • Yayın Evi: BARIŞ KİTAP BASIM YAYIN
  • Basım Yılı: 2019-10-21
  • Sayfa Sayısı: 424
  • Baskı No: 1. Baskı

Pir Sultan Abdal Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google