Press "Enter" to skip to content

Piri Reis ve Kolomb Sonrası Türk Haritacılığı

Piri Reis ve Kolomb Sonrası Türk Haritacılığı pdf okumanın tam zamanı. Kollektif tarafından kaleme alınan ve BOYUT YAYIN GRUBU türünde yayınlanan Piri Reis ve Kolomb Sonrası Türk Haritacılığı pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, None yılında basılan ve 738 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Piri Reis ve Kolomb Sonrası Türk Haritacılığı bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6059241076 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Kollektif ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri BOYUT YAYIN GRUBU yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. None yılında yayınlanan Piri Reis ve Kolomb Sonrası Türk Haritacılığı için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Kollektif ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Piri Reis ve Kolomb Sonrası Türk Haritacılığı pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 738 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6059241076
  • Kitap Adı: Piri Reis ve Kolomb Sonrası Türk Haritacılığı
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Kollektif
  • Yayın Evi: BOYUT YAYIN GRUBU
  • Basım Yılı: None
  • Sayfa Sayısı: 738
  • Baskı No: 1. Baskı

Piri Reis ve Kolomb Sonrası Türk Haritacılığı dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google