Press "Enter" to skip to content

Piri Reis ve Kristof Kolomb Öncesi İslam Haritaları

Piri Reis ve Kristof Kolomb Öncesi İslam Haritaları pdf okumanın tam zamanı. Yrd. Doç. Dr. Cahit Doğan tarafından kaleme alınan ve BOYUT YAYIN GRUBU türünde yayınlanan Piri Reis ve Kristof Kolomb Öncesi İslam Haritaları pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2005-01-01 yılında basılan ve 383 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Piri Reis ve Kristof Kolomb Öncesi İslam Haritaları bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9752310551 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Yrd. Doç. Dr. Cahit Doğan ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri BOYUT YAYIN GRUBU yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2005-01-01 yılında yayınlanan Piri Reis ve Kristof Kolomb Öncesi İslam Haritaları için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Yrd. Doç. Dr. Cahit Doğan ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Piri Reis ve Kristof Kolomb Öncesi İslam Haritaları pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 383 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9752310551
  • Kitap Adı: Piri Reis ve Kristof Kolomb Öncesi İslam Haritaları
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Yrd. Doç. Dr. Cahit Doğan
  • Yayın Evi: BOYUT YAYIN GRUBU
  • Basım Yılı: 2005-01-01
  • Sayfa Sayısı: 383
  • Baskı No: 1. Baskı

Piri Reis ve Kristof Kolomb Öncesi İslam Haritaları dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google