Press "Enter" to skip to content

Piri Reis’in Haritası & Müslümanların Unutulan İlmi ve Amerika’nın Keşfi

Piri Reis’in Haritası & Müslümanların Unutulan İlmi ve Amerika’nın Keşfi pdf okumanın tam zamanı. Ahmet Tefik Küflü tarafından kaleme alınan ve ERDEM YAYINLARI türünde yayınlanan Piri Reis’in Haritası & Müslümanların Unutulan İlmi ve Amerika’nın Keşfi pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2017-04-03 yılında basılan ve 92 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Piri Reis’in Haritası & Müslümanların Unutulan İlmi ve Amerika’nın Keşfi bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6052790366 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Ahmet Tefik Küflü ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri ERDEM YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2017-04-03 yılında yayınlanan Piri Reis’in Haritası & Müslümanların Unutulan İlmi ve Amerika’nın Keşfi için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Ahmet Tefik Küflü ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Piri Reis’in Haritası & Müslümanların Unutulan İlmi ve Amerika’nın Keşfi pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 92 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6052790366
  • Kitap Adı: Piri Reis’in Haritası & Müslümanların Unutulan İlmi ve Amerika’nın Keşfi
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Ahmet Tefik Küflü
  • Yayın Evi: ERDEM YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2017-04-03
  • Sayfa Sayısı: 92
  • Baskı No: 1. Baskı

Piri Reis’in Haritası & Müslümanların Unutulan İlmi ve Amerika’nın Keşfi dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google