Press "Enter" to skip to content

R İle Parametrik Olmayan İstatistik Analiz

R İle Parametrik Olmayan İstatistik Analiz pdf okumanın tam zamanı. Prof. Dr. İbrahim Atalay tarafından kaleme alınan ve ABAKÜS türünde yayınlanan R İle Parametrik Olmayan İstatistik Analiz pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2017-09-27 yılında basılan ve 208 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

R İle Parametrik Olmayan İstatistik Analiz bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6059444965 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Prof. Dr. İbrahim Atalay ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri ABAKÜS yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2017-09-27 yılında yayınlanan R İle Parametrik Olmayan İstatistik Analiz için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Prof. Dr. İbrahim Atalay ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an R İle Parametrik Olmayan İstatistik Analiz pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 208 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6059444965
  • Kitap Adı: R İle Parametrik Olmayan İstatistik Analiz
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Prof. Dr. İbrahim Atalay
  • Yayın Evi: ABAKÜS
  • Basım Yılı: 2017-09-27
  • Sayfa Sayısı: 208
  • Baskı No: 1. Baskı

R İle Parametrik Olmayan İstatistik Analiz dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google