Press "Enter" to skip to content

Rafadan Tayfa ile Dikkat ve Zeka Etkinlikleri 2 Kitabı PDF İndir

Rafadan Tayfa bu defa birbirinden eğlenceli etkinliklerle karşınızda!
Resim tamamlama çalışmaları, bulmacalar, origami yapımı, mandala boyama, eşleştirme ve dikkat gibi pek çok türde etkinliğin yer aldığı bu kitapta çocuklar, Rafadan Tayfa’nın sevilen karakterleriyle hem eğlenecek hem de dikkat becerilerini geliştirecekler.
>Rafadan Tayfa ile Dikkat ve Zeka Etkinlikleri 2 .
Rafadan Tayfa ile Dikkat ve Zeka Etkinlikleri 2 kitabını pdf okumanın tam zamanı. ERDEM ÇOCUK YAYINLARI tarafından kaleme alınan ve Eğitim Çocuk Eğitimi türünde yayınlanan Rafadan Tayfa ile Dikkat ve Zeka Etkinlikleri 2 kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Rafadan Tayfa ile Dikkat ve Zeka Etkinlikleri 2 pdf indirme sayfasındasınız. Eğitim Çocuk Eğitimi kategorisinde yayınlanan eser, toplam 24 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Rafadan Tayfa ile Dikkat ve Zeka Etkinlikleri 2 .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google