Press "Enter" to skip to content

Robinson Crusoe Kitabı PDF İndir

Daniel Defoe’nun 1719 tarihli ilk romanı Robinson Crusoe, ilk gerçekçi kurgu örneğidir ve aynı zamanda yazılan ilk İngilizce roman olarak kabul edilir. Gerçek bir denizcinin hayatından ilham alındığı düşünülen eser, daha sonra pek çok başka yazara ve filme de ilham kaynağı olmuştur.

Kitap, Alman asıllı Robinson Crusoe’nun, avukat olmasını isteyen ailesinin itirazlarına rağmen dünyayı gezmek için çıktığı yolculukta başından geçenleri konu alır. Robinson, yaşadığı birçok talihsizliğin ardından bindiği geminin batması sonucu hayatta kalan tek kişi olarak ıssız bir adada mahsur kalır. Burada tek başına yıllar geçirdikten sonra bir ayak izi görür ve adada yalnız olmadığını fark eder.
>Robinson Crusoe .
Robinson Crusoe kitabını pdf okumanın tam zamanı. Daniel Defoe tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Roman (çeviri) türünde yayınlanan Robinson Crusoe kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Robinson Crusoe pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Roman (çeviri) kategorisinde yayınlanan eser, toplam 317 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Robinson Crusoe .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google