Press "Enter" to skip to content

Rüştü Hoca’yla TYT – AYT Türkçe Soru Avı 101 Çözümlü Soru Kitabı PDF İndir

Arkadaşlar merhaba ben Rüştü Hoca !
Elinizdeki kitap “Sınav sorularını ben yazıyor olsaydım, hangi soruları yazardım?” sorusunun cevabıdır. Bu sene hangi sorular gelir, hangi konulara ağırlık verilmeli ve hangi tarz sorular bizi bekliyor? gibi onlarca sorunun cevabını şu an elinizde tutuyorsunuz.
Bu kitapla sizinle ciddi bir SORU AVI’na çıkıyoruz.
Sorular tüm Türkçe müfredatını kapsıyor ve tamamen sınav formatına uygundur.
Bu kitapla ne yapmış olacaksınız?
– Öncelikle tüm konular yer aldığı için FULL TEKRAR yapacaksınız.
– Tamamen sınav soru formatını kullandığım için ciddi bir sınav provası da yapmış oluyorsunuz.
– Sadece çözümleri bile okuduğunuzda güzel bir konu tekrarı yapabilirsiniz.
– Çözümlerin tamamında taktikler yer alıyor, taktikleri de özetlemiş oluyoruz.
– Her soru, tamamen SINAV TAHMİNİ odaklı olduğu için sınav öncesi tüm açıklarınızı kapatmış oluyoruz.

Rüştü Hoca’yla Soru Avı başlıyor.
>Rüştü Hoca’yla TYT – AYT Türkçe Soru Avı 101 Çözümlü Soru .
Rüştü Hoca’yla TYT – AYT Türkçe Soru Avı 101 Çözümlü Soru kitabını pdf okumanın tam zamanı. Rüştü Bayındır tarafından kaleme alınan ve Sınavlar YKS – Yükseköğretim Kurumları Sınavı YKS TYT – Temel Yeterlilik Testi türünde yayınlanan Rüştü Hoca’yla TYT – AYT Türkçe Soru Avı 101 Çözümlü Soru kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Rüştü Hoca’yla TYT – AYT Türkçe Soru Avı 101 Çözümlü Soru pdf indirme sayfasındasınız. Sınavlar YKS – Yükseköğretim Kurumları Sınavı YKS TYT – Temel Yeterlilik Testi kategorisinde yayınlanan eser, toplam 208 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Rüştü Hoca’yla TYT – AYT Türkçe Soru Avı 101 Çözümlü Soru .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google