Press "Enter" to skip to content

Safir Mavi (Ciltli) Aşk Tüm Zamanların İçinden Geçer 2 Kitabı PDF İndir

Zamanda yolculuk aşka engel olabilir mi?

Acemi bir aşığı geçmişe yollamak iyi bir fikir olmayabilir!

En azından on altı yaşındaki çömez zaman yolcusu Gwendolyn böyle düşünüyordur.

Bu macerada Gideon ve Gwen dünyayı kurtarmak ya da menuet dansını öğrenmek gibi pek çok sorunun üstesinden gelmek durumunda kalacaktır. (Üstelik ikisi de hiç kolay değildir!)

Bütün bunlar yetmezmiş gibi Gideon büsbütün tuhaf davranmaya başlayınca, Gwendolyn artık hormonlarını kontrol altına alma zamanının geldiğini anlayacaktır!

Çünkü işin içinde aşk varken zaman yolculuğu yapmak pek mümkün görünmemektedir…

“Eğlenceli ve gizemli! Belki de aşk, zaman ve mekânın tüm kurallarını yıkabilecek tek şeydir!”
-Barbara Wegmann
>Safir Mavi (Ciltli)
Aşk Tüm Zamanların İçinden Geçer 2 .
Safir Mavi (Ciltli)
Aşk Tüm Zamanların İçinden Geçer 2 kitabını pdf okumanın tam zamanı. Kerstin Gier tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Roman (çeviri) türünde yayınlanan Safir Mavi (Ciltli)
Aşk Tüm Zamanların İçinden Geçer 2 kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Safir Mavi (Ciltli)
Aşk Tüm Zamanların İçinden Geçer 2 pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Roman (çeviri) kategorisinde yayınlanan eser, toplam 368 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Safir Mavi (Ciltli)
Aşk Tüm Zamanların İçinden Geçer 2 .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google