Press "Enter" to skip to content

Şarap Rehberi Wine Folly Ekibinden Pratik Bilgiler Kitabı PDF İndir

WINE FOLLY EKİBİNDEN PRATİK BİLGİLER
ŞARABI BİR PROFESYONEL GİBİ İÇİN

Ödüllü Winefolly sitesi binlerce şarap meraklısının ve profesyonelin dikkatini çekerek şarabı anlamak isteyenler için temel bir çevrimiçi rehbere dönüştü. Bu internet sitesinin yaratıcıları, uzun süredir beklenen bir çalışmaya imza atarak kolay anlaşılır bir rehber hazırladılar ve şarapla ilgili önemli veriler ile akılda kalan grafikleri bir araya getirdiler. Elinizde tuttuğunuz bu rehber şarabı anlamanın zor olduğu algısını kırarak karmaşık bilgileri basitleştiriyor ve şarabı nasıl tadacağınız, iyi kalite şarabı nasıl bulacağınız ve farklı türdeki şarapları birbirinden nasıl ayırt edeceğiniz gibi pek çok konuda size yardımcı oluyor.
Kaliteli şarap seçmeyi hem kolay hem de eğlenceli hale getiren Şarap Rehberi’nde aşağıdaki bilgileri bulacaksınız:

ŞARAPLA İLGİLİ TEMEL BİLGİLERE GENEL BAKIŞ
HEM EN POPÜLER HEM DE AZ BİLİNEN ŞARAPLARIN ÖZELLİKLERİ
ŞARAP VE YEMEK UYUMU
DETAYLI ŞARAP HARİTALARI VE BÖLGELERE GÖRE ŞARAPLAR
KALİTELİ VE UYGUN FİYATLI ŞARAPLARI NASIL BULACAĞINIZLA İLGİLİ TAVSİYELER

Bu rehber şarap tatmayı seven amatörler ve profesyoneller için hazırlandı. Yalın ve pratik yaklaşımıyla Şarap Rehberi yirmi birinci yüzyılda şarap severlerin vazgeçilmezi olmaya aday.

“Şarap demek eğlence demektir. Farklı türleri ve renkleriyle şarap nasıl hayatlarımızın bir parçasıysa bu kitap da öyle olacak.”
GEOFF KRUTH, master sommelier ve GuildSomm sitesinin yaratıcısı

“Bu kitap kolay anlaşılır bir dille şarapla yeni yeni ilgilenmeye başlayanları, daha farklı tatları kolayca alabilecekleri ve şarabın coğrafyasını çözecekleri bir yolculuğa çıkarıyor.”
DR. ANDREW L. WATERHOUSE, California Üniversitesi’nde şarap kültürü profesörü

“İçinde bulunduğumuz bilgi çağında güvenilir ve seçkin bilgiler sunan harika bir kaynak. Bu rehber şaraptan hiç anlamadığını düşünenleri bile kendine çekecek.”
MARK OLDMAN
>Şarap Rehberi
Wine Folly Ekibinden Pratik Bilgiler .
Şarap Rehberi
Wine Folly Ekibinden Pratik Bilgiler kitabını pdf okumanın tam zamanı. Madeline Puckette tarafından kaleme alınan ve Başvuru ları Diğer türünde yayınlanan Şarap Rehberi
Wine Folly Ekibinden Pratik Bilgiler kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Şarap Rehberi
Wine Folly Ekibinden Pratik Bilgiler pdf indirme sayfasındasınız. Başvuru ları Diğer kategorisinde yayınlanan eser, toplam 240 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Şarap Rehberi
Wine Folly Ekibinden Pratik Bilgiler .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google