Press "Enter" to skip to content

Senin Gibi Biri

Senin Gibi Biri pdf okumanın tam zamanı. Tamora Pierce tarafından kaleme alınan ve CAN YAYINLARI türünde yayınlanan Senin Gibi Biri pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Çocuk Kitapları türünde, 2019-09-03 yılında basılan ve 320 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Senin Gibi Biri bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9750738548 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Tamora Pierce ‘un harika Çocuk Kitapları türündeki eseri CAN YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 2. Baskı. 2019-09-03 yılında yayınlanan Senin Gibi Biri için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Tamora Pierce ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Senin Gibi Biri pdf sayfasındasınız.  Çocuk Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 320 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9750738548
  • Kitap Adı: Senin Gibi Biri
  • Kategori: Çocuk Kitapları
  • Yazar: Tamora Pierce
  • Yayın Evi: CAN YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2019-09-03
  • Sayfa Sayısı: 320
  • Baskı No: 2. Baskı

Senin Gibi Biri dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google