Press "Enter" to skip to content

Sermaye Piyasası Sözlüğü

Sermaye Piyasası Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Selahattin Yıldırım tarafından kaleme alınan ve SCALA YAYINCILIK türünde yayınlanan Sermaye Piyasası Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 1192 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Sermaye Piyasası Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6055691349 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Selahattin Yıldırım ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri SCALA YAYINCILIK yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 2. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Sermaye Piyasası Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Selahattin Yıldırım ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Sermaye Piyasası Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 1192 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6055691349
  • Kitap Adı: Sermaye Piyasası Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Selahattin Yıldırım
  • Yayın Evi: SCALA YAYINCILIK
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 1192
  • Baskı No: 2. Baskı

Sermaye Piyasası Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google