Press "Enter" to skip to content

Serotonin ile Mutlu Olma Sanatı Kitabı PDF İndir

Mutluluk hormonu serotonin beyinde salgılanır.

Beyinde salgılanan seretonin orkestra şefi gibi hareket ederek birçok beyinsel olayı gerçekleştirir.

Kan yoluyla beyinden hücrelere taşınan seretonin nerede ne yapılmasından nasıl yapılmasına kadar her konuda hücrelere emirler veren bir kumandan edasıyla çalışır…

Tek amacı mutluluktur.

“Uyarmak, harekete geçirmek” anlamına gelen hormonlar vücudumuzun büyüme, gelişme, üreme, bir takım olayların sağlanması ve vücudun sağlıklı olarak görev yapmasını sağlayan kimyasal uyarıcılardır, buna yaptırımcılardır da diyebiliriz.
Mutluluk nedir?
Nasıl mutlu olunur?
Mutluluk aşk mıdır?
Mutluluk sanat mıdır?
Neden mutluluğu ararız?
>Serotonin ile Mutlu Olma Sanatı .
Serotonin ile Mutlu Olma Sanatı kitabını pdf okumanın tam zamanı. Can Hikmet Değirmenci tarafından kaleme alınan ve Diğer Kişisel Gelişim türünde yayınlanan Serotonin ile Mutlu Olma Sanatı kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Serotonin ile Mutlu Olma Sanatı pdf indirme sayfasındasınız. Diğer Kişisel Gelişim kategorisinde yayınlanan eser, toplam 272 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Serotonin ile Mutlu Olma Sanatı .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google