Press "Enter" to skip to content

Sevgiliyle Her Güne Bir Soru (Ciltli) Kitabı PDF İndir

ANILARINIZI BİRLİKTE YARATIN!

Bu günlük bir çiftin, ilişkilerinin zaman kapsülünü kolaylıkla yaratabilmesi için tasarlandı. Her günün sayfasını açıp sorulara birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli. Tek bir cümle bile birlikte geçirdiğiniz yaşamın güzel bir anını ölümsüzleştirmeye yetecektir. Yıllar geçtikçe cevaplarınızdaki benzerlikleri, farklılıkları ve değişimi göreceksiniz.

12 Ocak
“__________ yapacak olsaydın şoke olurdum.”

Annenin sana aldığı giysileri onu kırmamak için giymeyi reddetmek gibi bir şey.
Pişmaniye almadan otobüs yolcuğu yapmak gibi bir şey.

13 Ocak
Sevdiğin için hangi alışkanlığından vazgeçerdin?

Yatakta cips yemeyi bırakmam lazım.
Başkalarının cümlelerini tamamlamaktan. Özellikle de seninkileri!
>Sevgiliyle Her Güne Bir Soru (Ciltli) .
Sevgiliyle Her Güne Bir Soru (Ciltli) kitabını pdf okumanın tam zamanı. Potter Style tarafından kaleme alınan ve Hobi Diğer türünde yayınlanan Sevgiliyle Her Güne Bir Soru (Ciltli) kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Sevgiliyle Her Güne Bir Soru (Ciltli) pdf indirme sayfasındasınız. Hobi Diğer kategorisinde yayınlanan eser, toplam 368 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Sevgiliyle Her Güne Bir Soru (Ciltli) .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google