Press "Enter" to skip to content

Şeytanın Sözlüğü

Şeytanın Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Yaşar Çağbayır tarafından kaleme alınan ve METİS YAYINLARI türünde yayınlanan Şeytanın Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2014-10-02 yılında basılan ve 7095 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Şeytanın Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9753429641 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Yaşar Çağbayır ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri METİS YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 2. Baskı. 2014-10-02 yılında yayınlanan Şeytanın Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Yaşar Çağbayır ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Şeytanın Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 7095 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9753429641
  • Kitap Adı: Şeytanın Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Yaşar Çağbayır
  • Yayın Evi: METİS YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2014-10-02
  • Sayfa Sayısı: 7095
  • Baskı No: 2. Baskı

Şeytanın Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google