Press "Enter" to skip to content

Şiddet Nedir?

Şiddet Nedir? pdf okumanın tam zamanı. Chris Sidwells tarafından kaleme alınan ve TUDEM YAYINEVİ türünde yayınlanan Şiddet Nedir? pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 324 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Şiddet Nedir? bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından C’est quoi la violence? ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Chris Sidwells ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri TUDEM YAYINEVİ yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 2. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Şiddet Nedir? için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Chris Sidwells ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Şiddet Nedir? pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 324 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: C’est quoi la violence?
  • Kitap Adı: Şiddet Nedir?
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Chris Sidwells
  • Yayın Evi: TUDEM YAYINEVİ
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 324
  • Baskı No: 2. Baskı

Şiddet Nedir? dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google