Press "Enter" to skip to content

Sivil Toplum Kuruluşları İçin Yönetim Rehberi

Sivil Toplum Kuruluşları İçin Yönetim Rehberi pdf okumanın tam zamanı. Medine Eken tarafından kaleme alınan ve KAKNÜS YAYINLARI türünde yayınlanan Sivil Toplum Kuruluşları İçin Yönetim Rehberi pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2019-09-18 yılında basılan ve 344 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Sivil Toplum Kuruluşları İçin Yönetim Rehberi bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9757172235 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Medine Eken ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri KAKNÜS YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2019-09-18 yılında yayınlanan Sivil Toplum Kuruluşları İçin Yönetim Rehberi için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Medine Eken ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Sivil Toplum Kuruluşları İçin Yönetim Rehberi pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 344 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9757172235
  • Kitap Adı: Sivil Toplum Kuruluşları İçin Yönetim Rehberi
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Medine Eken
  • Yayın Evi: KAKNÜS YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2019-09-18
  • Sayfa Sayısı: 344
  • Baskı No: 1. Baskı

Sivil Toplum Kuruluşları İçin Yönetim Rehberi dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google