Press "Enter" to skip to content

Soruların Peşinde Kitabı PDF İndir

Soru sormak insanlığın mukavvim bir unsurudur…
İnsanın mâ-cerâsı bir soruyla başladı; soru ile muhatap
alındık; mesul ve mükellef kılındık. İnsan da bir sorudur;
henüz tamamlanmamış, örüntü hâlinde, tüketilemeyen…
Ve en büyük sorumuz: Varlık, insanı var-kılmakla ne
demek istiyor? Uğraşımız, bu denmek-isteneni tespit
etmek, yani manâyı, yani anlamı. İnsanın nihaî devası
da bu anlamı bulmaktır; ancak insan için, bulmak değil
aramak esastır. Aramak, yani yola çıkmak, yani sormak;
fakat her yanıtın bir menzili vardır; o menzile varmadan
o yanıt nâzil olmaz; çünkü nuzûl, menzile tâbidir…
>Soruların Peşinde .
Soruların Peşinde kitabını pdf okumanın tam zamanı. İhsan Fazlıoğlu tarafından kaleme alınan ve Felsefe-Düşünce Diğer türünde yayınlanan Soruların Peşinde kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Soruların Peşinde pdf indirme sayfasındasınız. Felsefe-Düşünce Diğer kategorisinde yayınlanan eser, toplam 248 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Soruların Peşinde .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google