Press "Enter" to skip to content

Sosyal Bilimler İçin Açıklamalı İstatistik Terimleri Sözlüğü

Sosyal Bilimler İçin Açıklamalı İstatistik Terimleri Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Doç. Dr. Sebahattin Şimşir tarafından kaleme alınan ve NOBEL YAYIN DAĞITIM türünde yayınlanan Sosyal Bilimler İçin Açıklamalı İstatistik Terimleri Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2009-04-09 yılında basılan ve 521 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Sosyal Bilimler İçin Açıklamalı İstatistik Terimleri Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9944119334 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Doç. Dr. Sebahattin Şimşir ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri NOBEL YAYIN DAĞITIM yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 5. Baskı. 2009-04-09 yılında yayınlanan Sosyal Bilimler İçin Açıklamalı İstatistik Terimleri Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Doç. Dr. Sebahattin Şimşir ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Sosyal Bilimler İçin Açıklamalı İstatistik Terimleri Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 521 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9944119334
  • Kitap Adı: Sosyal Bilimler İçin Açıklamalı İstatistik Terimleri Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Doç. Dr. Sebahattin Şimşir
  • Yayın Evi: NOBEL YAYIN DAĞITIM
  • Basım Yılı: 2009-04-09
  • Sayfa Sayısı: 521
  • Baskı No: 5. Baskı

Sosyal Bilimler İçin Açıklamalı İstatistik Terimleri Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google