Press "Enter" to skip to content

Sosyal Medya Endüstrisi

Sosyal Medya Endüstrisi pdf okumanın tam zamanı. Burcu Ünsal tarafından kaleme alınan ve BETA BASIM YAYIM türünde yayınlanan Sosyal Medya Endüstrisi pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2010-09-07 yılında basılan ve 140 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Sosyal Medya Endüstrisi bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6053779087 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Burcu Ünsal ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri BETA BASIM YAYIM yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2010-09-07 yılında yayınlanan Sosyal Medya Endüstrisi için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Burcu Ünsal ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Sosyal Medya Endüstrisi pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 140 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6053779087
  • Kitap Adı: Sosyal Medya Endüstrisi
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Burcu Ünsal
  • Yayın Evi: BETA BASIM YAYIM
  • Basım Yılı: 2010-09-07
  • Sayfa Sayısı: 140
  • Baskı No: 1. Baskı

Sosyal Medya Endüstrisi dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google