Press "Enter" to skip to content

Sosyal Medya ve Siyaset

Sosyal Medya ve Siyaset pdf okumanın tam zamanı. Adem Varıcı tarafından kaleme alınan ve PALET YAYINLARI türünde yayınlanan Sosyal Medya ve Siyaset pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2006-12-11 yılında basılan ve 192 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Sosyal Medya ve Siyaset bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6055262914 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Adem Varıcı ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri PALET YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 4. Baskı. 2006-12-11 yılında yayınlanan Sosyal Medya ve Siyaset için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Adem Varıcı ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Sosyal Medya ve Siyaset pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 192 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6055262914
  • Kitap Adı: Sosyal Medya ve Siyaset
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Adem Varıcı
  • Yayın Evi: PALET YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2006-12-11
  • Sayfa Sayısı: 192
  • Baskı No: 4. Baskı

Sosyal Medya ve Siyaset dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google