Press "Enter" to skip to content

Sosyoloji Sözlüğü

Sosyoloji Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Özge Ceren Kalender tarafından kaleme alınan ve YEDİVEREN YAYINLARI türünde yayınlanan Sosyoloji Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2019-05-10 yılında basılan ve 2119 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Sosyoloji Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6052690192 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Özge Ceren Kalender ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri YEDİVEREN YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2019-05-10 yılında yayınlanan Sosyoloji Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Özge Ceren Kalender ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Sosyoloji Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 2119 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6052690192
  • Kitap Adı: Sosyoloji Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Özge Ceren Kalender
  • Yayın Evi: YEDİVEREN YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2019-05-10
  • Sayfa Sayısı: 2119
  • Baskı No: 1. Baskı

Sosyoloji Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google