Press "Enter" to skip to content

Sözlerin Kalp Kırmasın

Sözlerin Kalp Kırmasın pdf okumanın tam zamanı. Yrd. Doç. Dr. Elif Çelebi Öncü tarafından kaleme alınan ve MEAV YAYINCILIK türünde yayınlanan Sözlerin Kalp Kırmasın pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Çocuk Kitapları türünde, 2016-01-22 yılında basılan ve 224 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

>Sözlerin Kalp Kırmasın .

Sözlerin Kalp Kırmasın bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6050932287 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Yrd. Doç. Dr. Elif Çelebi Öncü ‘un harika Çocuk Kitapları türündeki eseri MEAV YAYINCILIK yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2016-01-22 yılında yayınlanan Sözlerin Kalp Kırmasın için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

>Sözlerin Kalp Kırmasın .

Yrd. Doç. Dr. Elif Çelebi Öncü ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Sözlerin Kalp Kırmasın pdf sayfasındasınız.  Çocuk Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 224 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

>Sözlerin Kalp Kırmasın .

  • ISBN: 6050932287
  • Kitap Adı: Sözlerin Kalp Kırmasın
  • Kategori: Çocuk Kitapları
  • Yazar: Yrd. Doç. Dr. Elif Çelebi Öncü
  • Yayın Evi: MEAV YAYINCILIK
  • Basım Yılı: 2016-01-22
  • Sayfa Sayısı: 224
  • Baskı No: 1. Baskı

Sözlerin Kalp Kırmasın dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google