Press "Enter" to skip to content

Sözleşme 2 (Ciltsiz) Kitabı PDF İndir

İki aylık SÖZLEŞME’nin son buluşu…
Birbirine tutunmuş iki zıt ruhun çekimi,
Zihinden kalbe iki hayatın bağlılığı,
Kaçtıkça birleşen iki beden,
Devam eden onlarca intikam oyunu…
Ve SÖZLEŞME Serisi’nin merakla beklenen son kitabı.
>Sözleşme 2 (Ciltsiz) .
Sözleşme 2 (Ciltsiz) kitabını pdf okumanın tam zamanı. Çağla Aktürk tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Roman (yerli) türünde yayınlanan Sözleşme 2 (Ciltsiz) kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Sözleşme 2 (Ciltsiz) pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Roman (yerli) kategorisinde yayınlanan eser, toplam 431 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Sözleşme 2 (Ciltsiz) .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google