Press "Enter" to skip to content

Stratejik Yönetim 101

Stratejik Yönetim 101 pdf okumanın tam zamanı. Jeremy Howick tarafından kaleme alınan ve KARİYER YAYINCILIK türünde yayınlanan Stratejik Yönetim 101 pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2019-01-25 yılında basılan ve 128 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Stratejik Yönetim 101 bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9944300810 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Jeremy Howick ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri KARİYER YAYINCILIK yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2019-01-25 yılında yayınlanan Stratejik Yönetim 101 için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Jeremy Howick ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Stratejik Yönetim 101 pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 128 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9944300810
  • Kitap Adı: Stratejik Yönetim 101
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Jeremy Howick
  • Yayın Evi: KARİYER YAYINCILIK
  • Basım Yılı: 2019-01-25
  • Sayfa Sayısı: 128
  • Baskı No: 1. Baskı

Stratejik Yönetim 101 dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google