Press "Enter" to skip to content

Susanpusan Şehri Kitabı PDF İndir

Masalların müzelere kaldırıldığı bir şehir düşün… İşte orası Susanpusan Şehri. Ve bu şehirden yola çıkan üç arkadaşın masal gibi geçen yolculuğunu hayal et şimdi.
Henüz haritada çizilmemiş gizemli ülkeyi…
Kendisini ziyaret etmeye gelenleri ağırlayan kanatlı misafirhaneyi…
Hortumundan kayılarak içine girilen, fil şeklindeki kütüphaneyi…
Kasabanın tam göbeğinde yer alan, içinde iyiliklerin biriktirildiği kocaman kumbarayı…
Üzerinden geçenleri gülümseten köprüyü…
Her şeyin sayı ve sırayla yapıldığı köyü…
Ve bu upuzun yolculuk boyunca, üç arkadaşın aradığı o sırrı sen de merak ediyorsan, doğru kitabı elinde tutuyorsun demektir.
Hadi o zaman, aç kapağımı!
>Susanpusan Şehri .
Susanpusan Şehri kitabını pdf okumanın tam zamanı. Fatma Çağdaş Börekçi tarafından kaleme alınan ve Çocuk ları 6-12 Yaş Hikaye, Roman & Masal türünde yayınlanan Susanpusan Şehri kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Susanpusan Şehri pdf indirme sayfasındasınız. Çocuk ları 6-12 Yaş Hikaye, Roman & Masal kategorisinde yayınlanan eser, toplam 72 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Susanpusan Şehri .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google