Press "Enter" to skip to content

Tarih Unutmaz

Tarih Unutmaz pdf okumanın tam zamanı. Prof.Dr. M. Sadi Çögenli tarafından kaleme alınan ve YEDİKITA KİTAPLIĞI türünde yayınlanan Tarih Unutmaz pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 3237 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Tarih Unutmaz bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9753205054 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Prof.Dr. M. Sadi Çögenli ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri YEDİKITA KİTAPLIĞI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Tarih Unutmaz için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Prof.Dr. M. Sadi Çögenli ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Tarih Unutmaz pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 3237 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9753205054
  • Kitap Adı: Tarih Unutmaz
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Prof.Dr. M. Sadi Çögenli
  • Yayın Evi: YEDİKITA KİTAPLIĞI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 3237
  • Baskı No: 1. Baskı

Tarih Unutmaz dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google