Press "Enter" to skip to content

Tartışma ve Kazanma Sanatı

Tartışma ve Kazanma Sanatı pdf okumanın tam zamanı. Ali Murat Kırık tarafından kaleme alınan ve OMEGA YAYINLARI türünde yayınlanan Tartışma ve Kazanma Sanatı pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2018-06-14 yılında basılan ve 248 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Tartışma ve Kazanma Sanatı bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından How to Argue and Win Everytime ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Ali Murat Kırık ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri OMEGA YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2018-06-14 yılında yayınlanan Tartışma ve Kazanma Sanatı için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Ali Murat Kırık ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Tartışma ve Kazanma Sanatı pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 248 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: How to Argue and Win Everytime
  • Kitap Adı: Tartışma ve Kazanma Sanatı
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Ali Murat Kırık
  • Yayın Evi: OMEGA YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2018-06-14
  • Sayfa Sayısı: 248
  • Baskı No: 1. Baskı

Tartışma ve Kazanma Sanatı dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google