Press "Enter" to skip to content

Teknoloji, İletişim, Yeni Medya ve Etik

Teknoloji, İletişim, Yeni Medya ve Etik pdf okumanın tam zamanı. Sabir İmami tarafından kaleme alınan ve SENTEZ YAYIM VE DAĞITIM TİC. SAN. A. Ş. türünde yayınlanan Teknoloji, İletişim, Yeni Medya ve Etik pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2019-01-03 yılında basılan ve 64 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Teknoloji, İletişim, Yeni Medya ve Etik bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6059922371 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Sabir İmami ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri SENTEZ YAYIM VE DAĞITIM TİC. SAN. A. Ş. yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2019-01-03 yılında yayınlanan Teknoloji, İletişim, Yeni Medya ve Etik için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Sabir İmami ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Teknoloji, İletişim, Yeni Medya ve Etik pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 64 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6059922371
  • Kitap Adı: Teknoloji, İletişim, Yeni Medya ve Etik
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Sabir İmami
  • Yayın Evi: SENTEZ YAYIM VE DAĞITIM TİC. SAN. A. Ş.
  • Basım Yılı: 2019-01-03
  • Sayfa Sayısı: 64
  • Baskı No: 1. Baskı

Teknoloji, İletişim, Yeni Medya ve Etik dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google