Press "Enter" to skip to content

Ticari Terimler Sözlüğü & İngilizce-Türkçe / Türkçe-İngilizce

Ticari Terimler Sözlüğü & İngilizce-Türkçe / Türkçe-İngilizce pdf okumanın tam zamanı. M. Akif Aydın tarafından kaleme alınan ve FONO YAYINLARI türünde yayınlanan Ticari Terimler Sözlüğü & İngilizce-Türkçe / Türkçe-İngilizce pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2009-11-05 yılında basılan ve 148 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Ticari Terimler Sözlüğü & İngilizce-Türkçe / Türkçe-İngilizce bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9751008657 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. M. Akif Aydın ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri FONO YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2009-11-05 yılında yayınlanan Ticari Terimler Sözlüğü & İngilizce-Türkçe / Türkçe-İngilizce için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

M. Akif Aydın ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Ticari Terimler Sözlüğü & İngilizce-Türkçe / Türkçe-İngilizce pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 148 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9751008657
  • Kitap Adı: Ticari Terimler Sözlüğü & İngilizce-Türkçe / Türkçe-İngilizce
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: M. Akif Aydın
  • Yayın Evi: FONO YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2009-11-05
  • Sayfa Sayısı: 148
  • Baskı No: 1. Baskı

Ticari Terimler Sözlüğü & İngilizce-Türkçe / Türkçe-İngilizce dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google