Press "Enter" to skip to content

Tılsımlı Serüvenler / Gizemli Gölgeler Ülkesi Kitabı PDF İndir

Bu kitapta bastığı yeri titreten devlerin, kan grubu ayırt etmeyen vampirlerin, kollarını kaldırıp gözlerini belerterek yürüyen zombilerin, oraya buraya uçuşan hayaletlerin, alev saçan ejderhaların, kısacası “Tu destur!” dediğin bütün o öcülü böcülü mevzuların gerçek öyküsünü okuyacaksın…

Ayrıca kimlerin kara büyü yaptığını, tarihte adı geçen vampirsavarların vampirleri nasıl savdığını, cadılığın sadece fettanlık alameti olmadığını göreceksin.

Masallarda, efsanelerde, mitolojide, dizilerde, filmlerde adı geçen vampirler, cadılar, zombiler, hayaletler… Gerçek mi yoksa hepsi uydurma mı? Oku ve sen karar ver!
>Tılsımlı Serüvenler / Gizemli Gölgeler Ülkesi .
Tılsımlı Serüvenler / Gizemli Gölgeler Ülkesi kitabını pdf okumanın tam zamanı. Ömer Sevinçgül tarafından kaleme alınan ve Çocuk ları 12 + Yaş Hikaye, Roman & Masal türünde yayınlanan Tılsımlı Serüvenler / Gizemli Gölgeler Ülkesi kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Tılsımlı Serüvenler / Gizemli Gölgeler Ülkesi pdf indirme sayfasındasınız. Çocuk ları 12 + Yaş Hikaye, Roman & Masal kategorisinde yayınlanan eser, toplam 160 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Tılsımlı Serüvenler / Gizemli Gölgeler Ülkesi .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google