Press "Enter" to skip to content

Toplumsal Dönüşümün Yasaları

Toplumsal Dönüşümün Yasaları pdf okumanın tam zamanı. Şebnem Özkan tarafından kaleme alınan ve MANA YAYINLARI türünde yayınlanan Toplumsal Dönüşümün Yasaları pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2014-01-01 yılında basılan ve Karton Kapak sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Toplumsal Dönüşümün Yasaları bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6055793555 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Şebnem Özkan ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri MANA YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2014-01-01 yılında yayınlanan Toplumsal Dönüşümün Yasaları için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Şebnem Özkan ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Toplumsal Dönüşümün Yasaları pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser Karton Kapak sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6055793555
  • Kitap Adı: Toplumsal Dönüşümün Yasaları
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Şebnem Özkan
  • Yayın Evi: MANA YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2014-01-01
  • Sayfa Sayısı: Karton Kapak
  • Baskı No: 1. Baskı

Toplumsal Dönüşümün Yasaları dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google