Press "Enter" to skip to content

Trabzon Yerel Ağızlar Derleme Sözlüğü & Sürmene, Araklı, Köprübaşı

Trabzon Yerel Ağızlar Derleme Sözlüğü & Sürmene, Araklı, Köprübaşı pdf okumanın tam zamanı. Prof. Dr. Oğuz Tekin tarafından kaleme alınan ve CİNİUS YAYINLARI türünde yayınlanan Trabzon Yerel Ağızlar Derleme Sözlüğü & Sürmene, Araklı, Köprübaşı pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2016-06-06 yılında basılan ve 80 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Trabzon Yerel Ağızlar Derleme Sözlüğü & Sürmene, Araklı, Köprübaşı bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6054809127 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Prof. Dr. Oğuz Tekin ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri CİNİUS YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2016-06-06 yılında yayınlanan Trabzon Yerel Ağızlar Derleme Sözlüğü & Sürmene, Araklı, Köprübaşı için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Prof. Dr. Oğuz Tekin ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Trabzon Yerel Ağızlar Derleme Sözlüğü & Sürmene, Araklı, Köprübaşı pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 80 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6054809127
  • Kitap Adı: Trabzon Yerel Ağızlar Derleme Sözlüğü & Sürmene, Araklı, Köprübaşı
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Prof. Dr. Oğuz Tekin
  • Yayın Evi: CİNİUS YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2016-06-06
  • Sayfa Sayısı: 80
  • Baskı No: 1. Baskı

Trabzon Yerel Ağızlar Derleme Sözlüğü & Sürmene, Araklı, Köprübaşı dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google