Press "Enter" to skip to content

Türk Dili Dergisi – Deneme Özel Sayı: 118

Türk Dili Dergisi – Deneme Özel Sayı: 118 pdf okumanın tam zamanı. Dr. Hakan Tetik tarafından kaleme alınan ve TÜRK DİL KURUMU YAYINLARI türünde yayınlanan Türk Dili Dergisi – Deneme Özel Sayı: 118 pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2018-12-06 yılında basılan ve 48 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Türk Dili Dergisi – Deneme Özel Sayı: 118 bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 0000049047 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Dr. Hakan Tetik ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri TÜRK DİL KURUMU YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2018-12-06 yılında yayınlanan Türk Dili Dergisi – Deneme Özel Sayı: 118 için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Dr. Hakan Tetik ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Türk Dili Dergisi – Deneme Özel Sayı: 118 pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 48 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 0000049047
  • Kitap Adı: Türk Dili Dergisi – Deneme Özel Sayı: 118
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Dr. Hakan Tetik
  • Yayın Evi: TÜRK DİL KURUMU YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2018-12-06
  • Sayfa Sayısı: 48
  • Baskı No: 1. Baskı

Türk Dili Dergisi – Deneme Özel Sayı: 118 dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google