Press "Enter" to skip to content

Türk Sanayiinde Bir Uzun Yol Kaptanı “Hasan Subaşı Kitabı”

Türk Sanayiinde Bir Uzun Yol Kaptanı “Hasan Subaşı Kitabı” pdf okumanın tam zamanı. Michael Levine tarafından kaleme alınan ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI türünde yayınlanan Türk Sanayiinde Bir Uzun Yol Kaptanı “Hasan Subaşı Kitabı” pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, Kağıt yılında basılan ve 282 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Türk Sanayiinde Bir Uzun Yol Kaptanı “Hasan Subaşı Kitabı” bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6053325932 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Michael Levine ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Türk Sanayiinde Bir Uzun Yol Kaptanı “Hasan Subaşı Kitabı” için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Michael Levine ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Türk Sanayiinde Bir Uzun Yol Kaptanı “Hasan Subaşı Kitabı” pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 282 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6053325932
  • Kitap Adı: Türk Sanayiinde Bir Uzun Yol Kaptanı “Hasan Subaşı Kitabı”
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Michael Levine
  • Yayın Evi: TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 282
  • Baskı No: 1. Baskı

Türk Sanayiinde Bir Uzun Yol Kaptanı “Hasan Subaşı Kitabı” dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google