Press "Enter" to skip to content

Türkçe Deyimler Sözlüğü

Türkçe Deyimler Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Alper Sedat Aslandaş tarafından kaleme alınan ve ARKADAŞ YAYINLARI türünde yayınlanan Türkçe Deyimler Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 514 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Türkçe Deyimler Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9755090665 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Alper Sedat Aslandaş ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri ARKADAŞ YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Türkçe Deyimler Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Alper Sedat Aslandaş ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Türkçe Deyimler Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 514 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9755090665
  • Kitap Adı: Türkçe Deyimler Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Alper Sedat Aslandaş
  • Yayın Evi: ARKADAŞ YAYINLARI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 514
  • Baskı No: 1. Baskı

Türkçe Deyimler Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google