Press "Enter" to skip to content

Türkçe Konuşanlar İçin İngilizce Kelimelerin Söyleniş Kuralları

Türkçe Konuşanlar İçin İngilizce Kelimelerin Söyleniş Kuralları pdf okumanın tam zamanı. Prof. Dr. İsmail Parlatır tarafından kaleme alınan ve AKADEMİSYEN KİTABEVİ türünde yayınlanan Türkçe Konuşanlar İçin İngilizce Kelimelerin Söyleniş Kuralları pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 898 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Türkçe Konuşanlar İçin İngilizce Kelimelerin Söyleniş Kuralları bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6052494714 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Prof. Dr. İsmail Parlatır ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri AKADEMİSYEN KİTABEVİ yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 3. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Türkçe Konuşanlar İçin İngilizce Kelimelerin Söyleniş Kuralları için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Prof. Dr. İsmail Parlatır ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Türkçe Konuşanlar İçin İngilizce Kelimelerin Söyleniş Kuralları pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 898 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6052494714
  • Kitap Adı: Türkçe Konuşanlar İçin İngilizce Kelimelerin Söyleniş Kuralları
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Prof. Dr. İsmail Parlatır
  • Yayın Evi: AKADEMİSYEN KİTABEVİ
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 898
  • Baskı No: 3. Baskı

Türkçe Konuşanlar İçin İngilizce Kelimelerin Söyleniş Kuralları dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google