Press "Enter" to skip to content

Türkçe – Osmanlı Türkçesi Sözlüğü

Türkçe – Osmanlı Türkçesi Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Prof.Dr. Ferruh Sanır tarafından kaleme alınan ve SAY YAYINLARI türünde yayınlanan Türkçe – Osmanlı Türkçesi Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 294 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Türkçe – Osmanlı Türkçesi Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6051431185 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Prof.Dr. Ferruh Sanır ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri SAY YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Türkçe – Osmanlı Türkçesi Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Prof.Dr. Ferruh Sanır ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Türkçe – Osmanlı Türkçesi Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 294 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6051431185
  • Kitap Adı: Türkçe – Osmanlı Türkçesi Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Prof.Dr. Ferruh Sanır
  • Yayın Evi: SAY YAYINLARI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 294
  • Baskı No: 1. Baskı

Türkçe – Osmanlı Türkçesi Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google