Press "Enter" to skip to content

Türkçe Sözlük (Türk Dil Kurumuna Uygun)

Türkçe Sözlük (Türk Dil Kurumuna Uygun) pdf okumanın tam zamanı. Doç. Dr. Halit Yerebakan tarafından kaleme alınan ve DAMLA YAYINEVİ türünde yayınlanan Türkçe Sözlük (Türk Dil Kurumuna Uygun) pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 566 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Türkçe Sözlük (Türk Dil Kurumuna Uygun) bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9752638280 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Doç. Dr. Halit Yerebakan ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri DAMLA YAYINEVİ yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Türkçe Sözlük (Türk Dil Kurumuna Uygun) için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Doç. Dr. Halit Yerebakan ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Türkçe Sözlük (Türk Dil Kurumuna Uygun) pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 566 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9752638280
  • Kitap Adı: Türkçe Sözlük (Türk Dil Kurumuna Uygun)
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Doç. Dr. Halit Yerebakan
  • Yayın Evi: DAMLA YAYINEVİ
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 566
  • Baskı No: 1. Baskı

Türkçe Sözlük (Türk Dil Kurumuna Uygun) dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google