Press "Enter" to skip to content

Türkçede Anlamdaş ve Karşıt Kelimeler Sözlüğü

Türkçede Anlamdaş ve Karşıt Kelimeler Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Okan Haluk Akbay tarafından kaleme alınan ve İNKILAP KİTABEVİ türünde yayınlanan Türkçede Anlamdaş ve Karşıt Kelimeler Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 1824 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Türkçede Anlamdaş ve Karşıt Kelimeler Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9751004932 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Okan Haluk Akbay ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri İNKILAP KİTABEVİ yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 2. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Türkçede Anlamdaş ve Karşıt Kelimeler Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Okan Haluk Akbay ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Türkçede Anlamdaş ve Karşıt Kelimeler Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 1824 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9751004932
  • Kitap Adı: Türkçede Anlamdaş ve Karşıt Kelimeler Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Okan Haluk Akbay
  • Yayın Evi: İNKILAP KİTABEVİ
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 1824
  • Baskı No: 2. Baskı

Türkçede Anlamdaş ve Karşıt Kelimeler Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google